Jakie przedmioty wybrać na maturę?

Maturzysto! Nie wiesz lub wahasz się jakie przedmioty zdawać na maturze, tak aby dostać się na wymarzone studia? Skorzystaj z pomocy Tropiciela Maturzysty i wybierz dla siebie uczelnię i kierunek.

Tropiciel Maturzysty pozwoli Tobie sprawdzać różne „kombinacje” przedmiotów maturalnych pod kątem wyboru studiów na uczelniach w całym kraju. Tym samym pomoże Tobie świadomie zaplanować ścieżkę edukacyjną.

Jak to działa?

1. Wejdź na stronę www.tropicielmaturzysty.pl.

2. W tabeli na stronie głównej zaznacz przedmioty, które chciałbyś zdawać na maturze.

3. Wybierz typ uczelni, który chcesz sprawdzić.

4. I sprawdź wyniki

Otrzymasz wykaz uczelni i kierunków studiów, na które będziesz mógł się zarejestrować podczas przyszłorocznej rekrutacji w 2014 roku. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników wyszukiwania – zmień przedmioty maturalne i spróbuj jeszcze raz.

Tropiciel Maturzysty towarzyszyć Ci będzie przez wiele miesięcy: od momentu złożenia deklaracji maturalnej, aż po ostateczny wybór kierunku studiów. Klikaj, sprawdzaj i dokonuj właściwych wyborów!

Na portalu znajdziesz również praktyczne informacje na temat Matury 2014, opisy najpopularniejszych kierunków studiów oraz codziennie aktualizowane newsy.

 

Zapamiętaj ten adres - www.tropicielmaturzysty.pl


wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl