Drzwi Otwarte w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Wydziale Studiów Społecznych w Gdańsku

Kolejny raz Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa szeroko otwiera drzwi uczelni dla zainteresowanych jej ofertą. Tym razem władze i pracownicy chcą spotkać się z Wami 11 kwietnia w Wydziale Studiów Społecznych w Gdańsku!

Już dzisiaj organizatorzy zapowiadają, że każdy znajdzie coś dla siebie. W programie ciekawe prezentacje w wykonaniu studentów WSB oraz wykład otwarty o wykorzystaniu gier komputerowych na potrzeby wojska i służb publicznych. Ponadto pokazy walk w bliskim kontakcie oraz konkursy z nagrodami! A to nie wszystko… Dla każdego przewidziany jest słodki upominek. Wszystko to będzie miało miejsce w siedzibie Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 15. Początek o godz. 11.00.


wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl