Videoczat z władzami Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa już po raz kolejny daje możliwość porozmawiania z władzami uczelni w sieci! Spotkanie będzie miało charakter videoczatu, a na pytania zainteresowanych tym razem odpowie mgr Magda Wojdyła – Bednarczyk, Pełnomocnik Rektora ds. kontaktów zagranicznych i wymiany.

Wirtualną rozmowę zaplanowano na 3 kwietnia, od godz. 16.00. Pytania do czatu można wysyłać e-mailowo już teraz na adres: czat@wsb.net.pl Można je również zadać na żywo wchodząc w dniu czatu na profil Uczelni w Google+. Zakres tematyczny spotkania będzie obejmował wymianę międzynarodową szkół partnerskich, Erasmusa, praktyki zagraniczne, kursy językowe oraz szkolenia i kursy oferowane przez Instytut Bezpieczeństwa.

Udział w wirtualnym spotkaniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani.

Więcej: www.wsb.net.pl/aktualnosci/videoczat-dla-studentow

26/03/04


wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl