przedsiębiorczość w Internecie

opis

Dynamiczny rozwój handlu elektronicznego i postęp w technologiach internetowych wykorzystywanych we współczesnej gospodarce powoduje wzrost zapotrzebowania na menedżerów biegle poruszających się w przestrzeni wirtualnej, posiadających zarówno umiejętności w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej jak również zdolności tworzenia i efektywnego wykorzystywania narzędzi informatycznych bazujących na sieci Internet.

profil absolwenta

Absolwent kierunku posiada ogólną wiedzę z zakresu procesów gospodarczych zachodzących w gospodarce elektronicznej. Zna podstawy zastosowania Internetu i systemów informatycznych do realizacji procesów gospodarczych i zarządzania nimi. Posiada wiedzę dotyczącą współczesnych rozwiązań w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Potrafi również zorganizować podmioty gospodarcze działające w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada świadomość informacyjną i potrafi korzystać oraz dzielić się zasobami informacyjnymi dostępnymi w Internecie. Absolwent posiada umiejętności dotyczące tworzenia i przyłączania się do przedsięwzięć gospodarczych dostępnych w Internecie, a także wyszukiwania partnerów gospodarczych m.in. z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Absolwent kierunku posługuje się językami obcymi, w tym jednym specjalistycznym z zakresu kierunku, potrafi uzyskać dostęp do odpowiednich, światowych zasobów informacyjnych i wykorzystać je w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl