rachunkowość*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Celem kształcenia na tej specjalności jest przekazanie studentom wiedzy i umiejętności tworzenia zbiorów informacji niezbędnych do oceny i kontroli działalności gospodarczej różnych podmiotów, podejmowania decyzji bieżących i perspektywicznych.


profil absolwenta

Absolwent tej specjalności uzyskuje wiadomości niezbędne do wykonywania zawodu samodzielnego księgowego, bilansisty w różnych podmiotach gospodarczych bez względu na formę własności, doradcy w zakresie organizacji rachunkowości i prowadzenia polityki podatkowo-finansowej oraz przeprowadzania analizy sytuacji majątkowo-finansowej w podmiotach gospodarczych.

Uzyskane w czasie studiów wiadomości stwarzają podstawy do zdobycia tytułu biegłego rewidenta (audytora ksiąg rachunkowych). Po ukończeniu tej specjalności absolwent może również uzyskać kwalifikacje do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl