menedżer finansowy*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Program tej szerokiej specjalności obejmuje zagadnienia przygotowujące do zawodu zarządzającego finansami w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych, samorządach lokalnych i służbach publicznych. W programie nacisk skierowany jest na procesy decyzyjne, z uwzględnieniem cech wspólnych i specyficznych finansów przedsiębiorstw, instytucji finansowych, samorządów lokalnych i służb publicznych. Omawiane są problemy analizy rynku kapitałowego, badania i oceny ryzyka finansowego, podejmowania decyzji w warunkach niepewności. Zdobyta przez absolwentów wiedza umożliwia uzyskanie licencji maklera i doradcy finansowego.

profil absolwenta

Absolwenci tej specjalności znajdą zatrudnienie w kadrach zarządzających międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw, jednostek sektora publicznego oraz instytucji finansowych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl