doradca finansowy*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Program nauczania tej nowoczesnej specjalności przygotowuje do zawodu doradcy finansowego, zajmującego się planowaniem finansowym małych i średnich przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych. W ramach tej specjalności przyszli absolwenci otrzymują wiedzę w zakresie metod podejmowania decyzji finansowych i metod planowania finansowego, jak również w zakresie marketingu usług finansowych, negocjacji i etyki doradcy finansowego. Wiedza ta jest wykorzystywana w pośrednictwie finansowym, które obejmuje usługi bankowe, ubezpieczeniowe, inwestycyjne, podatkowe, zarządzania ryzykiem i finansowania.

profil absolwenta

Absolwenci tej specjalności znajdą zatrudnienie w firmach doradczych i pośrednictwa w zakresie różnych usług finansowych, jak również w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i emerytalnym.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~dVI1ilihfc8  2017-06-14 08:43:33
This roundup of recipes sounds amazing! I am partial to Heidi’s pesto recipe and have made it many times, but I also really enjoyed my fava bean &#o286;pest8Ӂ Your arugula recipe also has me drooling!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl