gospodarowanie zasobami środowiska*

opis

Specjalność na kierunku ekonomia.

„Gospodarowanie zasobami środowiska” jest specjalnością szczególnie ważną dla rozwoju zrównoważonego. Ta nowoczesna, upowszechniająca się strategia, wymaga kadry o najwyższych, wręcz elitarnych umiejętnościach i wiedzy z zakresu ochrony środowiska i gospodarowania jego zasobami. Absolwent specjalności już na stopniu licencjackim uzyskuje wiedzę oraz umiejętności pozwalające na spełnienie wymagań stawianych na stanowiskach operacyjnych w instytucjach samorządowych, podmiotach gospodarczych sektora prywatnego i publicznego oraz administracji.

profil absolwenta

Absolwent specjalności „Gospodarowanie zasobami środowiska” może podjąć pracę w różnych podmiotach gospodarczych i społecznych, gdzie pojawiają się wyzwania ekologiczne, instytucjach zajmujących się problemami środowiskowymi, w jednostkach samorządu terytorialnego, wykorzystujących określone zasoby przyrodnicze czy instytucjach doradczych. Posiada znajomość języków obcych pozwalającą na pracę w Unii Europejskiej oraz posługuje się specjalistycznym słownictwem i metodami analitycznymi.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~eSTB6AvDen  2013-11-09 12:36:10
Haha, shouldn't you be charging for that kind of knlgdeowe?!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl