analityk rynku*

opis

Specjalność na kierunku ekonomia.

Działalność w gospodarce rynkowej wymaga wiedzy o funkcjonowaniu rynków i ich uczestników w otoczeniu społecznym i instytucjonalnym. Wiedza ta jest niezbędna do diagnozy stanu rynku, przewidywania zmian i umiejętnego podejmowania trafnych decyzji. Oferuje ją specjalność Analityk Rynku.

profil absolwenta

Ukończenie specjalności daje przygotowanie do wykonywania zawodu ekonomisty - analityka rynku w sektorze prywatnym i publicznym. Absolwent uzyskuje wiedzę ekonomiczną oraz wiedzę o metodach ilościowego i jakościowego analizowania rynków i podejmowania decyzji ekonomicznych. Wiedza ta wraz z umiejętnością zbierania i analizy informacji o funkcjonowaniu rynków jest potrzebna:

  • w przedsiębiorstwach, konkurujących o nabywców, dostawców i pracowników,
  • w firmach konsultingowych i ratingowych,
  • w urzędach publicznych, wydatkujących środki publiczne na rynkach,
  • we własnej firmie.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl