marketing na rynku krajowym i międzynarodowym*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność jest przeznaczona dla osób zainteresowanych pracą na średnich i wyższych stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach o bardzo szerokim profilu oraz organizacjach społecznych czy samorządowych. Wybierający ją studenci są przygotowywani do objęcia stanowisk menedżerskich w organizacjach wszelkich typów, przede wszystkim w przedsiębiorstwach działających rynkowo.

profil absolwenta

Specjalność przygotowuje bezpośrednio do pracy na stanowiskach specjalistów lub kierowników w działach marketingu, sprzedaży oraz planowania biznesowego, ale także w innych jednostkach organizacyjnych. Absolwenci specjalności są przygotowywani do pracy zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i usługowych (w tym np. handlowych), w najróżniejszych branżach konsumpcyjnych i niekonsumpcyjnych, a także w agencjach konsultingowych, badawczych lub promocyjnych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl