procesy i projekty logistyczne*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność zamyka w sobie zatem trzy istotne dyscypliny wiedzy: zarządzanie procesami, zarządzanie projektami i zarządzanie logistyką. Umiejętności w takim łącznym wymiarze są coraz bardziej cenione w praktyce.

profil absolwenta

Absolwenci tej specjalności będą przygotowani do pracy na stanowiskach specjalistów i menedżerów wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, instytucji i jednostek administracji państwowej, zwłaszcza w działach logistyki, działach jakości oraz w różnego typu organizacjach świadczących usługi logistyczne (m.in. w firmach i centrach logistycznych), a także do prowadzenia własnej działalności.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl