rynki finansowe*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Oferta nauczania jest skierowana do osób, które są zainteresowane zastosowaniem i skutkami wykorzystania instrumentów finansowych i prawnych w skali globalnej. Globalizacja finansowa polega na coraz silniejszym powiązaniu rynków i instytucji oraz wykształceniu się warunków, w których podmioty gospodarcze działają według tych samych zasad , mają równy dostęp do zasobów i są jednakowo traktowane.

Zanim zdecydujesz się na ten kierunek studiów musisz wiedzieć, że:

  1. Wymagana jest świetna znajomość języków obcych i gruntowne wykształcenie ekonomiczne o profilu międzynarodowym.
  2. Pożądana jest również posiadanie specjalistycznej wiedzy m.in. z następujących dziedzin: tworzenie i wykorzystanie instrumentów dostępnych w najbardziej otwartych i elastycznych centrach (m.in. offshore), rachunkowość międzynarodowa, zarządzanie w biznesie międzynarodowym, private banking, funkcjonowanie funduszy inwestycyjnych w skali międzynarodowej, ubezpieczenia międzynarodowe, transfer pricing itd.
profil absolwenta

Absolwenci tego kierunku są przygotowani do pracy w:

  • korporacjach transnarodowych,
  • instytucjach finansowych o światowym zasięgu.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~rdfB6Drbc4l  2017-06-14 09:55:06
Normally I'm against killing but this article slrehgteaud my ignorance.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl