finanse i rachunkowość spółek*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Celem studiów jest przekazanie studentom konkretnych umiejętności umożliwiających prowadzenie własnej firmy lub osiągnięcie sukcesu na szczeblach kierowniczych w różnych firmach z uwzględnieniem instytucji finansowych i bankowych.

profil absolwenta

Absolwent specjalności finanse i rachunkowość spółek powinien posiadać zasób wiedzy ekonomiczno-finansowej pozwalający mu na dobrą orientację w środowisku gospodarczym i szybką karierę zawodową w organizacjach gospodarczych na stanowiskach pionu ekonomiczno-finansowego.

Absolwent uzyska umiejętność prawidłowej interpretacji i oceny finansowej poszczególnych aspektów aktywności podmiotów gospodarczych na podstawie dostępnych danych i sprawozdań finansowych. Ponadto Absolwent kończący tę specjalność będzie posiadał podstawową znajomość kluczowych zagadnień prawa gospodarczego, w tym w szczególności prawa podatkowego w zakresie opodatkowania podmiotów gospodarczych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►



Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl