komunikacja wizerunkowa

opis

Studia na kierunku komunikacja wizerunkowa to przykład nowatorskiego podejścia do edukacji. Bardzo duży nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne, takie jak zajęcia warsztatowe, kontakt z rynkiem branżowym, a także na zdobywanie szerokiej wiedzy praktycznej. Program został przygotowany w celu kształcenia specjalistów dla szybko rozwijającego się sektora creative industries oraz dla firm, które doceniają konieczność zarządzania wizerunkiem.

organizacja

Komunikację wizerunkową można studiować na Uniwersytecie Wrocławskim, w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym), w systemie studiów I (licencjat) oraz II (magisterskie) stopnia.

Przykładowy plan studiów znajdziesz tutaj.

specjalności

Oto przykładowe specjalności jakie mogą wybrać studenci na tym kierunku:

  • reklama,
  • branding,
  • public relations.
profil absolwenta

Absolwent kierunku jest przygotowany do podjęcia pracy w charakterze specjalisty do zarządzania komunikacją wizerunkową, a także wszędzie tam, gdzie liczy się kreatywność, np. w agencjach PR, reklamowych, brandingowych, marketingowych, a także w domach mediowych i agencjach badania rynku.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~ddd  2013-04-11 00:57:27
ake to oszustwo jak 80% polskiego studiowania . gorsze gówno od narkotyków
 
 
~  2013-02-03 20:28:34
Ponieważ jest to nowość, progi mogą być wręcz bardzo wysokie - jak choćby na kierunku "doradztwo filozoficzne i coaching". Nowy towar, dają za darmo (ekhem... za pieniądze pracujących), więc lgną się maturzyści jak fajek.
 
 
~ludzie  2013-02-03 20:25:37
Zawsze miejcie na uwadze to, że jak jest to tylko na jednej uczelni, w dodatku tylko na stopniu licencjackim, to jest to kierunek, który ma ładnie brzmieć. "Gdzie liczy się kreatywność" tam nie ma znaczenia jakie się studia skończyło, liczą się wszystkie inne kompetencje. Bezrobocie. Smutne jest to, że dowiecie się o tym dopiero za 3 lata, kiedy wyjdą pierwsi absolwenci. Chyba, że zaczniecie od razu zdobywać kolejne rubryki w CV przez staże. Ale wtedy po co wam taki kierunek? Równie dobrze mogliście skończyć na ten PR psychologię, filozofię, ekonomię, architekturę - cokolwiek. Słowem, mogliście studiować co tylko wam się podoba skoro oprócz tego ruszacie tyłek dalej niż tylko na uczelnie (i na imprezę, a czasem tylko na to drugie).
 
 
~ss  2013-01-18 00:01:23
wysokie beda progi???
 
 
~niko  2013-01-13 13:10:40
matma, rozszerzony polski, angielski + dodatkowy przedmiot np. geografia
 
 
~assi  2012-12-22 19:23:14
Jakie przedmioty powinnam zdawać dodatkowo na maturze, żeby się dostać na ten kierunek?
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl