jachting

opis

Studia na tym kierunku przygotowują w zakresie eksploatacji indywidualnych i zbiorowych jednostek pływających wykorzystywanych w celach turystycznych, sportowych i rekreacyjnych. Podczas studiów zdobywa się wiedzę z zakresu techniki obiektów pływających i infrastruktury transportu wodnego, a także wiedzę specjalistyczną z zakresu zagadnień eksploatacji jednostek pływających. Ze względu na naturalne uwarunkowania Polski, kierunek ten kształci specjalistów w dziedzinie, na którą wkrótce pojawi się zapotrzebowanie.

 

 

organizacja

Jachting można studiować na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, w trybie stacjonarnym (dziennym), w systemie studiów I (licencjat) stopnia.

specjalności

Oto przykładowe specjalności jakie mogą wybrać studenci na tym kierunku:

  • wodna turystyka zbiorowa,
  • eksploatacja jachtów.
profil absolwenta

Absolwent kierunku jest przygotowany do podjęcia pracy w organizacjach rządowych, samorządowych, a także w Urzędach Morskich, Urzędach Żeglugi Śródlądowej, Regionalnych Zarządach Gospodarki Wodnej oraz w Wodnych Ochotniczych Pogotowiach Ratunkowych. Co więcej, umiejętności zdobyte w trakcie studiów pozwolą także na podjęcie pracy przy projektowaniu jednostek pływających.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~`  2014-12-09 23:00:14
Czego to już nie wymyślą...
 
 
~Maciek  2014-11-06 08:45:33
Świetny kierunek, przysporzył mi wiele emocji, dzięki temu mogę siedzieć na Bahamach i zarabiać kokosy :D
 
 
~  2014-06-01 18:42:07
matko..
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl