elektroniczne przetwarzanie informacji

opis

Studia na tym kierunku mają interdyscyplinarny charakter studiów informatyczno-humanistycznych.  Celem kierunku jest stworzenie warunków do poznanie mechanizmów komunikacyjnych i zastosowanie wiedzy o tych mechanizmach do projektowania i implementacji interakcyjnych systemów komputerowych, a także projektowania i implementacji kursów e-learningowych. W trakcie studiów zdobywa się wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, co jest możliwe dzięki zaliczaniu przedmiotów na podstawie projektów wykonanych przez studenta. 

organizacja

Elektroniczne przetwarzanie informacji można studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym), w systemie studiów I (licencjat) i II (magisterium) stopnia.

Przedmioty nauczania realizowane na elektronicznym przetwarzaniu informacji (grupa przedmiotów ogólnych):

Przykładowy plan studiów znajdziesz tutaj.

profil absolwenta

Absolwent kierunku jest przygotowany do podjęcia pracy w charakterze specjalisty w przemyśle informatycznym, sektorach informacyjnych oraz edukacji, która ulega procesom nieustannej modernizacji.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~q9scJwRuPp  2017-06-14 08:42:29
It's great to read something that's both enjoyable and provides praagmtisdc solutions.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl