aeroenergetyka i systemy informatyczne w rolnictwie*.

opis

Specjalność na kierunku technika rolnicza i leśna.

Studia na specjalności aeroenergetyka i systemy informatyczne w rolnictwie pozwalają zdobyć wiedzę w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń usprawniających pracę w rolnictwie i leśnictwie, np. zarządzanie procesami produkcyjnymi za pomocą systemów informatycznych. Program studiów przewiduje także pogłębienie wiedzy dotyczącej odnawialnych źródeł energii w rolnictwie. 

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności aeroenergetyka i systemy informatyczne w rolnictwie:

  • grafika inżynierska,
  • maszyny rolnicze,
  • mechanizacja prac w rolnictwie,
  • utrzymywanie maszyn,
  • elektrotechnika i elektronika,
  • gospodarka energetyczna. 
profil absolwenta

Absolwent specjalności jest przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz jednostkach przetwórstwa rolno-spożywczego oraz leśnictwa. Może zostać także zatrudniony w jednostkach administracyjnych i gospodarczych, w których niezbędna jest wiedza informatyczna. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl