inżynieria usług na obszarach wiejskich*.

opis

Specjalność na kierunku technika rolnicza i leśna.

Inżynieria usług na obszarach wiejskich jest specjalnością kształcącą specjalistów poszukiwanych w: gospodarce żywnościowej, agroturystyce i usługach z zakresu modernizacji obszarów wiejskich. Studenci tej specjalizacji zdobędą wiedzę przydatną w praktyce z zakresu: techniki i technologii rolniczych, usług w dziedzinie gospodarki żywnościowej, rozwoju agroturystyki, nowych alternatywnych źródeł energii, doradztwa technicznego i technologicznego oraz działalności produkcyjnej, handlowej, usługowej i administracji samorządowej.

profil absolwenta

Absolwent specjalności jest przygotowany do podjęcia pracy przy rolniczych procesach produkcyjnych, w usługach związanych z gospodarką żywieniową, a także w gospodarstwach agroturystycznych. Osoba, która ukończy specjalność znajdzie również zatrudnienie w handlu, administracji samorządowej oraz w doradztwie technicznym i technologicznym z zakresu inżynierii usług na obszarach wiejskich. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl