gospodarka wodna i zagrożenie powodziowe*.

opis

Specjalność na kierunku inżynieria bezpieczeństwa.

Specjalność gospodarka wodna i zagrożenie powodziowe obejmuje całościowo problematykę związaną z  zagadnieniami wodnymi, od złóż wody podziemnej poprzez powierzchniowe zbiorniki wodne i rzeki, aż do wody będącej produktem końcowym niektórych procesów technologicznych. 

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności gospodarka wodna i zagrożenie powodziowe:

  • geologi środowiska,
  • hydrogeologia,
  • budownictwo hydrotechniczne,
  • hydromechanika,
  • zarządzanie środowiskiem,
  • prawo wodne,
  • inżynieria środowiska. 
profil absolwenta

Absolwent specjalności  posiada wiedzę i umiejętności z geologii, budownictwa hydrotechnicznego i zagrożeń wodnych, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego, prawa wodnego, górniczego i geologicznego oraz ochrony środowiska.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~paula  2012-05-27 22:54:50
praca jak praca jak sie gdzies wkrecisz to praca bedzie, choc teraz wydaje sie to bardzo przyszlosciowy kierunek i w ogole.. to jest inaczej, studia, dziwne na UP we wroclawiu, jest to 1 rok tego nowego kierunku (jak zreszta inzynierii wodnej) i tak na prawde to sami nie wiedza co tam uczyc, troche prawa troche ekologii i nic konkretnego... teraz to nawet sa problemy z praktyka, a co dopiero z praca ;/
 
 
~Kisiel  2012-02-16 15:18:09
Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu*
 
 
~Kisiel  2012-02-16 15:01:35
Witam, zastanawiam się nad kierunkiem inżynieria i gospodarka wodna na Uniwersytecie Wrocławskim i mam takie pytanie, jak wygląda sytuacja z pracą po tym kierunku?
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl