bezpieczeństwo maszyn, urządzeń i systemów energetycznych*.

opis

Specjalność na kierunku inżynieria bezpieczeństwa.

Studenci specjalności bezpieczeństwo maszyn, urządzeń i systemów energetycznych zdobywają wiedzę w zakresie technologii energetycznych, projektowania maszyn i urządzeń energetycznych oraz wiedzę z obszaru bezpieczeństwa maszyn, konstrukcji, urządzeń i instalacji technicznych.

organizacja

Wybrane przedmioty realizowane na specjalności bezpieczeństwo maszyn, urządzeń i systemów energetycznych:

  • technologie i maszyny energetyczne,
  • kotły wodne i parowe, i wymienniki ciepła,
  • ochrona środowiska w energetyce,
  • eksploatacja ciśnieniowych urzadzeń energetycznych,
  • symulacja komputerowa w projektowaniu maszyn i urzadzeń energetycznych,
  • monitorowanie maszyn i urzadzen ciśnieniowych,
  • automatyka i sterowanie w energetyce.
profil absolwenta

Absolwenci specjalności bezpieczeństwo maszyn, urządzeń i systemów energetycznych posiadają wiedzę i umiejętności wymagane do pracy jako specjalista i ekspert do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy. Mogą znaleźć zatrudnienie jako specjaliści ds. bezpieczeństwa w elektrowniach, elektrociepłowniach, przedsiębiorstwach energetyki cieplnej, firmach związanych z ogrzewnictwem i wentylacją, biurach projektowych, jednostkach badawczych i naukowych, w służbach energetycznych i inwestycyjnych przedsiębiorstw wytwarzających, dystrybuujących i wykorzystujących media energetyczne. Ukończenie tej specjalności to również możliwość zatrudnienia w organach administracji państwowej i samorządów terytorialnych związanych z sektorem energetycznym.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~SM1hSHxmM  2017-06-14 06:54:38
Hi Jen! Thanks for visiting. “A Gl8#1se&mi22p; is fair enough as a domain. I’d surely be checking those links (and your other posts). One of my aunts is also a hypochondriac. I hope you’ll take it easy in time. Enjoy the weekend!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl