inżynieria biomateriałowa i radiacyjna*.

opis

Specjalność na kierunku technologia chemiczna.

Inżynieria biomateriałowa i radiacyjna pozwala studentom na zdobycie ogólnej wiedzy chemicznej i  podstaw z dziedziny technologii chemicznej. Ponadto studenci zdobędą także znajomość technologii: ochrony środowiska, materiałów adsorpcyjnych i katalitycznych, środków leczniczych, pestycydów i insektycydów, barwników, środków pomocniczych i chemii gospodarczej, polimerów, biomateriałów.

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności inżynieria biomateriałowa i radiacyjna:

  • technologia polimerów,
  • bezpieczeństwo techniczne,
  • analiza instrumetalna,
  • zarządzanie jakością,
  • automatyka i pomiary wielkości fizykochemicznych,
  • ekologia i etyka środowiska.
profil absolwenta

Absolwenci są przygotowani do podjęcia pracy w przemyśle, laboratoriach badawczych, administracji oraz w instytucjach, w których występuje zapotrzebowania na specjalistów z zakresu chemii lub technologii chemicznej. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~g3EH0an6Knd1  2013-11-09 07:09:03
X:Nie wiem jak wygląda sytuacja na forum MozillaPL, bo rzakdo tam zaglądam (jak większość ludzi z Aviary.pl), a jeśli już to na forum poświęcone Sunbirdowi/Lightningowi.Nie należę do władz MozillaPL, jednak nie bardzo rozumiem czego oczekiwałeś. Na forum zabiera się głos, by pomf3c ludziom, ktf3rzy mają jakiś problem, wyrazić swoją opinię na jakiś temat, samemu o coś zapytać, a nie po to, by zostać moderatorem. A co do pisania dokumentacji i rozwijania FAQ na jaką nagrodę liczyłeś?Co do Aviary.pl w ciągu ostatnich 10 miesięcy opublikowaliśmy 3 ogłoszenia rekrutacyjne (wystarczyło czytać lub grupy dyskusyjne ) i odpowiedzieć na jedną z ofert. Rośniemy szybciej niż kiedykolwiek w ciągu ostatniego roku potroiliśmy skład zespołu, więc nie bardzo rozumiem zarzuty.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl