informatyka w rolnictwie*.

opis

Specjalność na kierunku rolnictwo.

Studenci specjalności informatyka w rolnictwie zdobywają wiedzę z wielu dziedzin współczesnej techniki tak, aby mógli obsługiwać i projektować maszyny wyposażone w nowoczesne układy sterowania.

organizacja

Wybrane przedmioty nauczania realizowane na specjalności informatyka w rolnictwie:

  • programowanie przemysłowe sterowników,
  • techniki mikroprocesorowe,
  • algorytmy i techniki numeryczne,
  • komputerowe techniki pomiarowe,
  • robotyka,
  • przemysłowe sieci komputerowe.
profil absolwenta

Absolwent specjalności będzie przygotowany do rozwiązywania problemów technicznych i informatycznych typowych dla nowoczesnego rolnictwa. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów będzie potrafił obsługiwać i projektować nowoczesne urządzenia integrujące układy mechaniczne, elektroniczne i informatyczne. Będzie mógł pracować w firmach produkujących skomputeryzowane maszyny i w jednostkach obsługujących rolnictwo.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~WhZBJHI7f  2017-06-14 09:02:09
Real brain power on dislapy. Thanks for that answer!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl