ochrona przyrody nieożywionej*

opis

Specjalność na kierunku ochrona środowiska.

Trwały i zrównoważony rozwój jest podstawą wiedzy, którą zdobywa się na tej specjalności. W toku studiów poznaje się podstawy umiejętności tworzenia ładu przestrzennego oraz zarządzania proekologicznego. Wiedzę uzupełniają wiadomości z zakresu prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego i wodnego, ustawy o odpadach i utrzymaniu czystości.

profil absolwenta

Absolwenci tej specjalności mogą podjąć pracę na stanowisku inspektora nadzoru w jednostkach państwowych, a także w charakterze specjalistów w zakresie finansowania inwestycji proekologicznych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~arek  2013-03-22 21:57:48
po studiach ochraniam drzewa
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl