projektowanie systemów teleinformatycznych*.

opis

Specjalność na kierunku teleinformatyka.

Specjalność przygotowuje do samodzielnego projektowania rozproszonych systemów, w których istotną rolę spełnia zarówno oprogramowanie usługowe pracujące w terminalach końcowych, jak również transmisja i związane z nią oprogramowanie węzłów sieci transmisyjnej. 


organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności projektowanie systemów teleinformatycznych: 

  • analiza i modelowanie procesów biznesowych,
  • projektowanie aplikacji internetowych,
  • nowoczesne technologie przetwarzania danych,
  • zarządzanie przedsięwzięciami informatycznymi,
  • administrowanie systemami informatycznymi,
  • analiza i eksploracja danych.

 

profil absolwenta

Absolwenci specjalności projektowanie systemów teleinformatycznych charakteryzują się umiejętnością tworzenia i budowania systemów teleinformatycznych, w tym posługiwania się nowoczesnymi narzędziami i stosowaniem metod wytwórczych, jak również potrafią zaprojektować aplikacje, serwisy i portale internetowe. Ponadto znają środowisko technologiczne dla urządzeń mobilnych i zasady systemów zarządzania sieciami teleinformatycznymi.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl