zarządzanie logistyczne i innowacyjność w przemyśle*.

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Student w trakcie studiów na specjalności zarządzanie logistyczne i innowacyjność w przemyśle zdobywa wiedzę w zakresie: projektowania i wdrażania  przedsięwzięć innowacyjnych, identyfikacji i projektowania opakowań, techniki transportu i magazynowania, funkcjonowania centrów logistycznych, organizacji logistyki międzynarodowej oraz zarządzania majątkiem przedsiębiorstw.

organizacja

Wybrane przedmioty realizowane na specjalnośći zarządzanie logistyczne i innowacyjność w przemyśle:

  • logistyka międzynarodowa,
  • opakowania i identyfikacja produktów,
  • systemy wspomagania decyzji i zarządzania wiedzą,
  • zarządzanie projektem i innowacjami,
  • zintegrowane systemy zarządzania,
  • kontrola jakości wyrobów,
  • parki technologiczne,
  • przedsiębiorczość innowacyjna,
  • rachunkowość zarządcza.
profil absolwenta

Absolwent specjalności zarządzanie logistyczne i innowacyjność w przemyśle posiada wiedzę i praktyczne umiejętności zarządzania w przedsiębiorstwach ze szczególnym naciskiem na procesy logistyczne i innowacyjne, w których wiedza i umiejętności inżynierskie są niezbędne.

Absolwent może pełnić funkcje kierownicze w działach międzynarodowych przedsiębiorstw zajmujących się zadaniami logistycznymi oraz w centrach logistycznych. Jest przygotowany do kierowania procesami projektowania i wdrażania innowacji oraz do organizacji i realizacji przedsięwzięć innowacyjnych. Ponadto absolwent jest przygotowany do prowadzenia polityki produktowej, strategii rozwoju produktów oraz do zarządzania majątkiem przedsiębiorstw.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~0izeGh5uC6D  2013-11-09 15:52:36
Dzięki za ficzersa pokuazjącego kto będzie :) Świetna sprawa. Dobrze, że zostały wprowadzone ograniczenia przy głosowaniu. Mam nadzieję że tym razem będzie uczciwiej. Ciesze się, że na pewnych płaszczyznach analizujecie błędy i wyciągacie wnioski. Ciekawe czego nauczy nas to głosowanie.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl