sterowanie systemami przemysłowymi*.

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Na specjalności sterowanie systemami przemysłowymi student jest kształcony interdyscyplinarnie i tym samym łączy gruntowne przygotowanie inżynierskie z zakresu wybranych systemów przemysłowych (przemysł mechaniczny i energetyczny w obszarze ekonomii, organizacji i zarządzania, prawa i finansów).

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności sterowanie systemami przemysłowymi:

  • systemy elektroenergetyczne i ciepłownicze,
  • prawo energetyczne,
  • energetyka przemysłowa,
  • koszty i taryfy,
  • elementy mechatroniki,
  • maszyny i urządzenia cieplne,
  • zarządzanie środowiskiem pracy,
  • zarządzanie rozwojem techniki,
  • audyt energetyczny.
profil absolwenta

Absolwent specjalności sterowanie systemami przemysłowymi jest przygotowany do pełnienia funkcji kierowniczych na poszczególnych szczeblach zarządzania przedsiębiorstwami. Ponadto jego wiedza i umiejętności znajdą zastosowanie w zakresie organizacji wybranych systemów przemysłowych oraz dziedzinie zarządzania produkcją, a także w przedsięwzięciach innowacyjnych i systemach eksploatacji maszyn i urządzeń. Jego wykształcenie będzie cenione tam, gdzie będzie potrzeba modernizacji istniejących systemów przemysłowych, po to, aby unowocześniać ich organizacje, przekształcać je w dynamiczne i nowocześnie rozwijające się struktury technologiczne i gospodarcze.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~bZ6D1FFB8R  2017-06-14 09:34:17
Thanks for inurndtciog a little rationality into this debate.
 
 
~we3Gsh3A  2017-06-14 09:28:29
Thanks for inncidurotg a little rationality into this debate.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl