zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie*.

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Studia na specjalności zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie dają podstawy teoretyczne i kształcą umiejętności praktyczne w zakresie planowania i zarządzania przepływem materiałów i produktów w sieciach logistycznych.

Wiedza zdobyta w trakcie studiów pozwala na posługiwanie się współczesnymi technikami i metodami zarządzania procesami logistycznymi i umożliwia racjonalizację systemów zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji oraz przepływu informacji w przedsiębiorstwach.

organizacja

Wybrane przedmioty realizowane na specjalności zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie:

  • zarządzanie zaopatrzeniem,
  • zarządzanie zapasami,
  • logistyka w strukturach organizacyjnych przedsiębiorstw, 
  • logistyka w przedsiębiorstwach przemysłowych,
  • logistyka w przedsiębiorstwach usługowych,
  • strategie w zaopatrzeniu,
  • strategie w sterowaniu zapasami,
  • strategie w organizowaniu środowiska produkcyjnego,
  • logistyka miejska,
  • zastosowanie informatyki w logistyce.
profil absolwenta

Absolwent specjalności zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie zna zasady i narzędzia zarządzania logistycznego, reguły i uwarunkowania realizacji tradycyjnych i nowoczesnych koncepcji logistycznych, narzędzia rachunkowe oraz systemy informatyczne i informacyjne wspomagające zarządzanie logistyczne.

Absolwent może podjąć pracę na stanowiskach odpowiedzialnych za transport towarów, zarządzanie obiektami magazynowymi, gospodarkę zaopatrzeniową lub wewnętrzny obrót towarowy.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~karolcia  2011-10-19 19:47:48
witam. w tym roku szkolnym zdaje mature i chcialabym studiowac ZiIP o specialnosci zarzadzanie logistyczne. jest moze ktos kto podzieli sie wrazeniami ze studiowania na tym kierunku?
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl