zarządzanie systemami produkcyjnymi*.

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Studenci  specjalności zarządzanie systemami produkcyjnymi zdobywają wiedzę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, logistyki w organizacji, zarządzania jakością, technicznego przygotowania i projektowania nowych systemów produkcyjnych oraz restrukturyzacji istniejących systemów i obiektów technicznych.

 

organizacja

Wybrane przedmioty realizowane na specjalności zarządzanie systemami produkcyjnymi:

  • zintegrowane systemy wytwarzania,
  • planowanie i sterowanie produkcją,
  • systemy informacyjne w zarządzaniu produkcją,
  • marketing przemysłowy,
  • przedsiębiorczość,
  • zarządzanie procesami pomocniczymi,
  • logistyka.
profil absolwenta

Kwalifikacje zawodowe absolwentów obejmują wiedzę z zakresu współczesnych systemów zarządzania firmą, opracowania biznesplanu, doboru i kierowania personelem, a także organizację pracy i diagnostykę przedsiębiorstw z wykorzystaniem analizy ekonomicznej i finansowej.

Absolwenci mogą podjąć pracę związaną np. z projektowaniem i doskonaleniem procesu produkcyjnego, doskonaleniem systemów jakości, projektowaniem i organizacją działalności usługowej i wytwórczej, projektowaniem nowych wyrobów i usług, modelowaniem systemów czy zarządzaniem projektami.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~Tropiciel Maturzysty  2012-09-26 09:03:36
Zarządzanie systemami produkcyjnymi to specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Każda Uczelnia ma swoje indywidualne wymogi, co do przedmiotów zdawanych na maturze. Specjalność tą można studiować m.in. na Politechnice Częstochowskiej. Na tej Uczelni wymagana jest matura z: fizyki z astronomią lub chemia lub informatyka.
 
 
~mmm  2012-09-25 19:31:04
i w jakim miescie np. można ten kierunek studiowac ?
 
 
~Aneta12  2012-05-11 15:41:21
Jakie przedmioty dodatkowe są wymagane na ten kierunek?
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl