technologie i urządzenia mobilne*.

opis

Specjalność na kierunku mechanika i budowa maszyn.

Technologie i urządzenia mobilne to specjalność mająca za zadanie dążenie do upowszechnienia technologii informacyjnych, tak by między ludźmi i urządzeniami technicznymi następowała inteligentna wymiana informacji, bez ograniczeń, co do miejsca, czasu i sposobu komunikowania.

 

 

organizacja

Wybrane przedmioty realizowane na specjalności technologie i urządzenia mobilne:

  • systemy mobilne,
  • pozycjonowanie i nawigacja użytkowników i urządzeń mobilnych,
  • systemy nawigacji satelitarnej,
  • systemy komunikacji komórkowej.
profil absolwenta

Absolwenci są przygotowani do projektowania, wytwarzania i eksploatacji maszyn i systemów wytwórczych, obsługi produkcji w przedsiębiorstwach przemysłowych oraz zarządzania procesami technologicznymi. Absolwenci mogą samodzielnie prowadzić badania w jednostkach naukowo-badawczych lub prowadzić działalność gospodarczą.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl