mechanika komputerowa konstrukcji*.

opis

Specjalność na kierunku mechanika i budowa maszyn.

Specjalność mechanika komputerowa konstrukcji przygotowuje studentów do twórczego wykorzystania komputerów w rozwiązywaniu problemów techniki. Podczas nauki studenci poznają przedmioty matematyczno-mechaniczne, a także przedmioty związanie z tradycyjną budową maszyn, przedmioty „mechaniczno-numeryczne” dotyczące współczesnych technik obliczeniowych, jak i przedmioty informatyczne. Program studiów obejmuje również obsługę najnowszych systemów komputerowych, wspomagania i projektowania stosowanych we współczesnym projektowaniu w branży mechanicznej.

organizacja

Wybrane przedmioty nauczania realizowane na specjalności mechanika komputerowa konstrukcji:

  • technologie proekologiczne,
  • badania operacyjne,
  • fizyka współczesna ,
  • teoria maszyn i mechanizmów,
  • biomechanika,
  • mechanika komputerowa,
  • komputerowe wspomaganie projektowania.
profil absolwenta

Absolwent specjalności mechanika komputerowa konstrukcji jest przygotowywany do sprawnego posługiwania się profesjonalnym oprogramowaniem komputerowym, jak również do tworzenia własnych programów komputerowych. Może podjąć pracę w biurach konstrukcyjnych, na wyższych uczelniach, jak również prowadzić samodzielną działalność konstruktora lub twórcy oprogramowania.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~mUI6ObA1D  2017-06-14 09:49:54
Shiver me timbers, them's some great inrmaoftion.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl