zarządzanie środowiskiem

opis

Zarządzanie środowiskiem to makrokierunek, który dostępny jest na Uniwersytecie Warszawskim.

Studia z zarządzania środowiskiem umożliwiają uzyskanie pogłębionej wiedzy dotyczącej podstawowych problemów biologicznych i chemicznych warunkujących aktualny stan środowiska oraz dostarczają teorii i praktyki podejmowania decyzji, w tym technik modelowania i symulacji procesów biznesowych, posługiwania się zaawansowanymi technikami komputerowymi w procesach zarządzania rozwojem zrównoważonym i umiejętności oceny wpływu przedsięwzięć ekonomicznych na środowisko.

 

organizacja

Przykładowy plan studiów znajdziesz tutaj.

profil absolwenta

Absolwenci makrokierunku zarządzanie środowiskiem są przygotowani do operowania nowoczesną wiedzą z zakresu problemów środowiska w obszarze biologii i chemii oraz zarządzania. Studia przygotowują do działania w przedsięwzięciach interdyscyplinarnych. Szeroka i nowoczesna wiedza teoretyczna i praktyczna umożliwi absolwentowi pracę jako specjaliście ochrony środowiska w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych, technologowi produkcji bardziej przyjaznej środowisku, konserwatorowi ochrony przyrody i jej zasobów.

Uzyskane umiejętności pozwolą na utrwalenie nawyków ustawicznego kształcenia i rozwoju zawodowego oraz na przygotowanie do podejmowania wyzwań badawczych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~mr96WojHJR  2017-06-14 08:52:47
This inghist's just the way to kick life into this debate.
 
 
~Pan duże C  2012-05-19 22:19:16
zdjęcie powyżej dużo o tym kierunku mówi zarządzanie miotłą:))
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl