zarządzanie obsługą naziemną*.

opis

Specjalność na kierunku lotnictwo i kosmonautyka.

W lotnictwie przez obsługę naziemną rozumie się usługi wykonywane w porcie lotniczym na rzecz przewoźników lotniczych użytkujących port lotniczy. Obsługa naziemna obejmuje usługi takie jak: ogólne usługi administracyjno-gospodarcze dla użytkowników, obsługę pasażerów,  bagażu, ładunków, zaopatrzenie statków powietrznych w paliwo, smary i inne materiały techniczne, transport naziemny. Obsługę naziemną mogą świadczyć: zarządzający portem lotniczym, agenci obsługi naziemnej, przewoźnicy lotniczy w ramach własnej obsługi naziemnej.

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności zarządzanie obsługa naziemną:

  • podstawy automatyki,
  • matematyka,
  • termodynamika,
  • wytrzymałość materiałów i konstrukcji,
  • podstawy elektroniki,
  • mechanika lotu,
  • pracownia fizyczna. 
profil absolwenta

Absolwent specjalności zarządzanie obsługą naziemną będzie przygotowany do rozwiązywania problemów związanych z kierowaniem i zarządzaniem obsługą na lotnisku zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Zdobyta wiedza teoretyczna, praktyka na lotniskach i w zakładach remontowych sprzętu lotniczego przygotują go do wykonywania obowiązków specjalisty obsługi naziemnej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~tZimxnlDTxdQ  2017-06-14 08:57:28
Me and this article, sitting in a tree, L-AEN-R---I-N-G!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl