programowanie aplikacji biznesowych*.

opis

Specjalność na kierunku informatyka.

Na powyższej specjalności student zdobywa wiedzę z zakresu efektywnego programowania aplikacji biznesowych w uniwersalnych językach programowania. W programie nauczania znajduje się nauka wzorców projektowych w zaawansowanym programowaniu współbieżnym, wielowarstwowości, paradygmatów projektowania i programowania (np. SOA i MDA). Studenci zapoznają się także z różnorodnymi środowiskami programowania i tworzenia aplikacji biznesowych, środowiska serwerów aplikacji i kompleksowych systemów biznesowych. Po ukończeniu specjalności student potrafi tworzyć, wdrażać i integrować biznesowe aplikacje rozproszone, w tym stosować uniwersalne paradygmaty i technologie oraz tworzyć i integrować różne systemy typu back-end i front-end.

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności programowanie aplikacji biznesowych:

profil absolwenta

Absolwenci kończąc studia są specjalistami w zakresie programowania systemów biznesowych, co daje im wysokie umiejętności projektowania i wdrażania takich systemów, zapewniając jednocześnie dobrą pozycję na rynku pracy i pozwalając znaleźć pracę w nowoczesnych przedsiębiorstwach, które wykorzystują w swojej działalności gospodarczej najnowsze technologie i aplikacje oraz wszędzie tam, gdzie takie programy są tworzone na pozycji programisty.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl