szacowanie nieruchomości i kataster*.

opis

Specjalność na kierunku geodezja i kartografia.

W ramach specjalności szacowanie nieruchomości i kataster studenci zdobywają wiedzę w zakresie katastru jako źródła informacji o terenie oraz szacowania wartości nieruchomości. Poznają takie zagadnienia, jak: dokumentacja kartograficzno-opisowa dawnych systemów katastralnych, podstawy funkcjonowania systemów ewidencji gruntów i budynków oraz ksiąg wieczystych, zakładanie ewidencji gruntów, budynków i lokali w Polsce, modernizacja ewidencji, regulacje i zmiany stanu prawnego nieruchomości, itp.

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalnościszacowanie nieruchomości i kataster:

  • pomiary przemiestrzeń,
  • szacowanie nieruchomości,
  • kataster nieruchomości,
  • pomiary GPS,
  • geodezja inżynieryjno-przemysłowa,
  • gospodarka nieruchomościami,
  • projektowanie CAD,
  • planowanie przestrzenne,
  • projekt bazy danych przestrzennych.
profil absolwenta

Absolwenci specjalności szacowanie nieruchomości i kataster są szczególnie przygotowani do pracy w jednostkach administracji samorządowej przy wykonywaniu zadań z dziedziny ewidencji gruntów i budynków. Przygotowanie zdobyte na studiach pozwala na pracę w zawodach związanych z gospodarką nieruchomościami, czyli np. rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika czy zarządcy.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~URWt3OKJ08  2017-06-14 08:43:04
Mcelhenny – the ranking of this site is a function of not putting bells and whistles on this site on a regular basis, particularly during mid-terms and finals! Although, when a relative informed me they were unable to find Water Villages, I was rather amazed at the number of islands that have become &#;2a08vill2ges” on this planet, which is an old academic term.
 
 
~fafik  2014-11-01 23:10:06
Czego tu się wstydzić? Jak chcesz coś osiągnąć w życiu to musisz liczyć się z wyjazdem i tyle. W tym kraju nie ma przyszłości
 
 
~  2012-03-03 10:31:51
Zdjęcie ewidentnie zachęca do pracy za granicą, wstydźcie się!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl