integracja technik informatycznych*.

opis

Specjalność na kierunku elektronika i telekomunikacja.

Celem tej specjalności jest integracja wiedzy inżyniera elektroniki i telekomunikacji w zakresie technik telekomunikacyjnych i wybranych technik informatycznych. Studenci uczestniczą w wykładach i laboratoriach dotyczących przewodowych i bezprzewodowych sieci transportu informacji, multimediów, systemów operacyjnych, baz danych i systemów rozproszonych.

 

organizacja

Wybrane przedmioty nauczana realizowane na specjalności integracja technik informatycznych:

  • przewodowe i bezprzewodowe sieci transportu informacji,
  • multimedia,
  • systemy operacyjne,
  • bazy danych,
  • systemy rozproszone. 
profil absolwenta

Absolwent może podjąć pracę w miejscach gdzie wymagana jest znajomość zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych, informatycznych i elektronicznych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl