ekologia i monitoring środowiska*.

opis

Specjalność na kierunku chemia.

Specjalność ekologia i monitoring środowiska kształci osoby, które w przyszłości będą mogły wykazać się wiedzą z zakresu otrzymywania i bezpiecznego stosowania wyrobów chemicznych oraz postępowania z towarami zużytymi i odpadami. Tok studiów przewiduje blok przedmiotów nastawionych na pracę labolatoryjną, co pozwala studentom na nabycie niezbędnych umiejętności praktycznych. 

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności ekologia i monitoring środowiska:

  • ochrona środowiska przed skażeniami,
  • zagrożenia ekologiczne,
  • procesy przyjazne środowisku,
  • organizowanie bezpiecznych stanowisk pracy. 
profil absolwenta

Absolwent specjalności ekologia i monitoring środowiska jest przygotowany do pracy w instytucjach zajmujących się pomiarami zanieczyszczeń środowiska oraz takich, które planują, projektują oraz prowadzą działania zmierzające ku profilaktyce zanieczyszczeń środowiska. Osoba, która ukończy studia na tym kierunku może podjąć pracę w administracji, a także w szkolnictwie po odbyciu niezbędnego kursu pedagogicznego. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~CRxsoGdbYLAl  2017-06-14 09:10:00
I'm not easily imsrseped. . . but that's impressing me! :)
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl