matematyka nauczycielska*.

opis

Specjalność na kierunku matematyka.

Specjalności matematyka nauczycielska przeznaczona jest dla osób, które chcą podjąć pracę na różnych stanowiskach wykorzystujących narzędzia matematyczne w sektorze informatycznym, finansowym,  handlowym lub produkcyjnym, bądź jako nauczyciel szkolny lub akademicki.

organizacja

Wybrane przedmioty nauczania realizowane na specjalności matematyka nauczycielska:

  • wybrane zagadnienia topologii,
  • analiza funkcjonalna,
  • miara i całka,
  • funkcje analityczne,
  • pedagogika,
  • psychologia,
  • geometria,
  • dydaktyka matematyki,
  • praktyki pedagogiczne.
profil absolwenta

Absolwent jest przygotowany do nauczania matematyki w szkole na wszystkich poziomach kształcenia. Posiada przygotowanie merytoryczne, dydaktyczne, pedagogiczne i psychologiczne, potrafi wykorzystywać nowoczesne narzędzia multimedialne oraz umie dostosowywać wiedzę i umiejętności do zmieniających się warunków nauczania.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~kinga  2014-04-28 19:08:54
witam ;) chciałabym w przyszłości zostać nauczycielem matematyki. Proszę polećcie mi gdzie w warszawie i jaki konkretnie kierunek powinnam studiować. z góry dziękuję za pomoc ;)
 
 
~Jaguarka  2013-07-30 13:05:03
Hejka, mam pytanko, czy jeśli ukończę dwa kierunki: jeden z matmą nauczycielską, a drugi z astrofizyką, to będę mogła uczyć w szkołach fizyki? W końcu zaplecze pedagogiczne już będę mieć...
 
 
~Ana  2013-04-29 12:14:57
Jestem w drugiej klasie liceum o profilu matematyczno-geograficznym. Lubię matematykę i to z nią chciałabym wiązać przyszłość. Lubie często mieć kontakt z innymi ludźmi, lubię dzieci i zastanawiam się nad tym kierunkiem na UJ. Czy ktoś po studiach lub w trakcie mógłby opisac tak mniej więcej jak tam jest i czy to dobry kierunek?
 
 
~miki  2012-10-24 22:08:51
no ja nie wiem mam jeszcze trochę czasu ... Ale może to będą te studia.
 
 
~adaś  2012-05-15 13:51:00
wybieram się na studia matrmatyczne z myślą o byciu nauczycielem . gdzie lepiej się wybrać UJ czu Uniwersytet Pedagogiczny ??\ boje się trochę uj .
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl