organizacja i logistyka transportu*.

opis

Specjalność na kierunku transport.

W toku studiów studenci zdobywają wiedzę z zakresu prawa i procedur celnych, standardów obowiązujących w transporcie oraz polityki gospodarczej. Student ma okazję zaznajomić się także z tematyką logistyki produkcji, przewozów w handlu międzynarodowym, logistyki zaopatrzenia i dystrybucji oraz podstaw marketingu.

 

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności organizacja i logistyka transportu:

  • infrastruktura logistyczna,
  • logistyka produkcji,
  • przewozy w handlu międzynarodowym,
  • logistyka zaopatrzenia i dystrybucji,
  • modelowanie systemów transportowych,
  • podstawy marketingu. 
profil absolwenta

Absolwent tej specjalności może znaleźć zatrudnienie w firmach logistycznych, przewozowych, spedycyjnych i dystrybucyjnych. Uniwersalne kształcenie pozwala na prowadzenie własnych firm, ale też na podjęcie pracy w innych gałęziach gospodarki.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl