nanotechnologia*.

opis

Specjalność na kierunku fizyka.

Nanotechnologia jest dziedziną, która rozwija się bardzo dynamicznie, a działania w skali nano, czyli na poziomie pojedynczych molekuł i atomów, stają się niezbędne w bardzo wielu obszarach. Student dzięki rozległej wiedzy z zakresu fizyki materiałowej, fizyki oraz metod opisu zjawisk fizycznych będzie przygotowany do podjęcia pracy w laboratoriach badawczych.

organizacja

Wybrane przedmioty nauczania realizowane na specjalności nanotechnologia:

  • analiza matematyczna,
  • zastosowania nanostruktur i materiałów,
  • metody komputerowe w fizyce,
  • mechanika kwantowa,
  • fizyka atomowa,
  • elektrodynamika.
profil absolwenta

Absolwent po skończeniu studiów na specjalności nanotechnologia będzie posiadał wiedzę praktyczną z zakresu obsługi aparatury badawczej i używania sprzętu komputerowego do obliczeń, dzięki czemu będzie mógł znaleźć zatrudnienie w zakładach wysokich technologii i wszelkich zakładach przemysłu elektronicznego.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl