psychologia organizacji i pracy*

opis

Specjalizacja na kierunku psychologia.

Specjalizacja "Psychologia organizacji i pracy" ma zapoznać studentów z wiedzą na temat związków organizacji z jej otoczeniem i funkcjami, jakie odgrywają organizacje w naszym życiu, problemami związanymi z zarządzaniem ludźmi, rozwiązywaniem konfliktów i podejmowaniem decyzji w organizacjach. Wszystkie te zagadnienia wydają się ważne zarówno wtedy, gdy staramy się o przyjęcie do jakiejś organizacji w charakterze pracownika, ale także wtedy, gdy będąc już psychologiem ? zatrudnionym np. w Dziale Spraw Personalnych - naszym zadaniem jest troska o dobre warunki pracy, jej wysoką wydajność i dbanie o satysfakcję załogi. Chcemy zatem wyposażyć studentów w wiedzę i różnorodne umiejętności niezbędne do funkcjonowania w roli psychologa organizacji i pracy.

Zdecydowana większość ludzi - nawet wtedy, gdy ma zapewnione dobre warunki życia na długie lata - deklaruje gotowość kontynuowania pracy zawodowej. Jak widać w pracy i poprzez pracę możemy zaspakajać ważne potrzeby psychiczne, rozwijać się i podnosić własne kompetencje w różnych dziedzinach.

Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl