filologia wietnamska

opis

Program studiów obejmuje nie tylko naukę języków tajskiego i wietnamskiego, ale także przedmioty takie jak literatura wietnamska i tajska czy historia Wietnamu i Tajlandii. Wykładowcy starają się przybliżyć studentom kulturę obu państw, np. poprzez dodatkowe zajęcia z kuchni wietnamskiej, uroczyste obchody święta Tet itp. Obowiązkowym przedmiotem na filologii wietnamsko-tajskiej jest jeden język indoeuropejski (do wyboru j. angielski i j. niemiecki). Nauka tego języka rozpoczyna się od poziomu zaawansowanego.

organizacja

Studia na tym kierunku dzielą się na licencjackie (3-letnie) oraz magisterskie (2-letnie).

profil absolwenta

Absolwenci filologii wietnamsko-tajskiej będą posiadali biegłą znajomość trzech języków obcych. Dodatkowo program studiów przewiduje możliwość ukończenia ścieżki kwalifikacji pedagogicznych. Studia umożliwiają zatem podjęcie pracy w instytucjach i firmach utrzymujących kontakty zarówno gospodarcze jak i społeczno-kulturalne z partnerami wietnamskimi lub tajskimi. Słuchacze, którzy zaliczą blok przedmiotów pedagogicznych, będą mogli podjąć pracę w szkole jako nauczyciele języka.

 

Zobacz inne kierunki STUDIÓW!



Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl