teksty kultury i animacja sieci

opis

Studia przygotują absolwentów do pracy w nowych zawodach gospodarki opartej na wiedzy i na wykorzystaniu narzędzi cyfrowych, do tworzenia i animacji kultury sieciowej oraz do twórczych działań w obszarze humanistyki cyfrowej. Program studiów łączy humanistykę z przedmiotami z zakresu innych dziedzin. Ważną częścią programu są zajęcia prowadzone metodą warsztatową.

organizacja

Przykładowy plan studiów znajdziesz tutaj.

profil absolwenta

Kompetencje zdobyte podczas studiów pozwalają na podjęcie pracy w mediach, agencjach reklamowych, instytucjach kultury wykorzystujących nowe technologie, a także wszędzie tam, gdzie łączenie kompetencji kulturowych z operowaniem narzędziami cyfrowymi wychodzi naprzeciw ważnym potrzebom społecznym.


Zobacz inne kierunki studiów!Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl