fizykochemia nowych materiałów

opis

Celem studiów jest przekazanie wiedzy w zakresie podstawowych zagadnień fizyki i chemii; uzyskanie biegłości w wybranej specjalności, umożliwiającej podjęcie pracy w przemyśle, jednostkach badawczych (uczelniach) oraz innych. Student zdobędzie podstawową wiedzę w zakresie z chemii i fizyki, a także nowoczesnych materiałów, metod ich produkcji i wykorzystania. Będzie specjalistą w zakresie obsługi nowoczesnej aparatury i urządzeń pomiarowych oraz będzie efektywnie korzystać z metod komputerowej rejestracji i opracowania wyników pomiarów.

możliwości rozwoju

Absolwenci uzyskują tytuł inżyniera i mogą kontynuować naukę na magisterskich studiach drugiego stopnia na lub wybranych kierunkach politechnicznych.

 

Zobacz inne kierunki studiów!Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~TsYoVOrcYxSQ  2017-06-14 08:51:47
Thanks for the link where to buy whole inserts. I sent my mom a link too because her newspaper does not always have all of the coupons compared to what I see in my neppwaser. I will keep this in mind when I feel it is a week I would want to buy another newspaper.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl