antropologia historyczna

opis

Studia na tym kierunku kształcą przyszłych przewodników, twórców dokumentów historycznych, promotorów miejsc pamięci i tradycji, pracowników instytucji kulturalnych. Studenci otrzymują nowoczesną wiedzę o upowszechnianiu i promocji nauk historycznych poprzez film, reportaże historyczne, strony WWW., czasopisma internetowe, mediateki. Dowiedzą się również, na czym polega praca w muzeum i skansenie.

możliwości rozwoju

Absolwenci kierunku mogą kontynuować naukę na kierunkach: historia, studia niemcoznawcze i środkowoeuropejskie, etnologia.

 

Zobacz inne KIERUNKI STUDIÓW!Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl