mikrobiologia

opis

Jest to nowoczesny kierunek uwzględniający stale zmieniające się potrzeby rynku pracy. Studenci będą przygotowywani do pracy w zawodach wymagających dociekliwości i dokładności. Celem tych studiów jest jak najdoskonalsze wykształcenie merytoryczne, możliwe dzięki nowoczesnemu programowi, szerokiemu asortymentowi wykładów, ćwiczeń i badań laboratoryjnych, wspieranemu przez technologie informacyjne.

profil absolwenta

Studenci kierunku Mikrobiologia będą mieli gruntowne przygotowanie i podstawy do pracy w instytucjach naukowo-badawczych oraz ośrodkach badawczo-rozwojowych, jednostkach kontrolno-pomiarowych, laboratoriach diagnostycznych służby zdrowia i służb weterynaryjnych (po spełnieniu warunków określonych w rozporządzeniu ministra zdrowia), w laboratoriach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego, w instytucjach działających w dziedzinach biologii medycznej, ochrony zdrowia i środowiska, w ośrodkach zajmujących się poradnictwem i profilaktyką zdrowotną oraz w szkolnictwie (po zdobyciu uprawnień pedagogicznych zgodnie z ministerialnymi standardami kształcenia przygotowującymi do wykonywania zawodu nauczyciela).Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~Lolita  2016-05-11 15:12:59
Opłaca się to studiować? Czy to trudne studia?
 
 
~aaa  2014-12-04 18:39:14
Czy na tym kierunku jest cięzka matma? Bez zdawania matury rozszerzonej z matmy poradze sobie? (Mam roz. bio i chem)
 
 
~szczecin  2014-09-12 20:51:07
Studia na mikrobiologii na Uniwersytecie Szczecinskim sa bardzo wymagajace. Osoby majace juz magistra z biologii lub biotechnologii same przyznawaly, ze zrobienie licencjatu (drugi kierunek) z mikrobiologii bylo trudniejsze jak magisterskich. Studia na tym kierunku = duza presja.
 
 
~olla  2014-05-01 16:07:15
Mikrobiologia jako kierunek Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet w Łodzi tyle na chwilę obecną pamiętam. Jest też na wielu uczelniach jako specjalność na biologii np. na Uniwersytecie w Białymstoku, na Uniwersytecie Warszawskim, na Uniwersytecie Gdańskim. Oczywiście rozszerzona chemia i biologia na maturze.
 
 
~Biolog  2014-04-16 17:20:22
Hej, wie ktoś może coś więcej o tym kierunku? Na jakich uczelniach jest, czy warto?
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl