bezpieczeństwo w biznesie

opis

Studia na kierunku bezpieczeństwo w biznesie kształcą osoby odpowiedzialne za ochronę interesów firmy. Studenci nauczą się między innymi, jak wykorzystać metody i techniki zabezpieczeń teleinformatycznych, jak zabezpieczyć się przed niepożądaną emisją urządzeń teleinformatycznych, jak przygotować audyt bezpieczeństwa, jak wykorzystać w praktyce metody przymusu bezpośredniego i zapewnić bezpieczeństwo danych, systemów teleinformatycznych oraz osób i obiektów gospodarczych. Nauka obejmuje również techniki samoobrony.

specjalności
  • Bezpieczeństwo danych i systemów teleinformatycznych
  • Bezpieczeństwo osób i obiektów gospodarczych
profil absolwenta

Absolwent studiów bezpieczeństwo w biznesie może pracować jako broker bezpieczeństwa, specjalista ds. bezpieczeństwa osób, administrator sieci teleinformatycznych, specjalista ds. ochrony informacji niejawnych, administrator danych, specjalista ds. bezpieczeństwa firm i korporacji, a także w administracji państwowej i agencjach ochrony VIP.

 

Zobacz inne KIERUNKI STUDIÓW!

 Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl