mediaworking

opis

Studia na tym kierunku pozwalają zdobyć wiedzę na temat nowych mediów, wykorzystania ich w biznesie i reklamie. Student stanie się specjalistą w zakresie sieci, social media, bloggingu, mediaplanningu, tworzenia baz danych i raportowania. Pozna także podstawy pozycjonowania, nauczy się korzystać z narzędzi Google. Jego umiejętności będą podparte wiedzą humanistyczną i biznesową. Duży nacisk jest położony na kreatywne tworzenie treści oraz swobodne poruszanie się w świecie nowoczesnych technologii.

specjalności
  • Content Designer Trendów i Kultury
  • Content Designer Biznesu i Polityki
profil absolwenta

Absolwent kierunku mediaworking jest przygotowany do pracy w agencjach reklamowych, interaktywnych, przy projektach internetowych, jako specjalista od PR i marketingu. Może zostać copywriterem, obsługiwać strony firm na portalach społecznościowych, planować kampanie reklamowe i pracować w ośrodkach badawczych.

 

możliwości rozwoju

Po zakończeniu studiów absolwent powinien na bieżąco orientować się w zmieniających trendach, nowych portalach społecznościowych i technologiach.

 

Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności!Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl