analityk rynku nieruchomości*

opis

Specjalność na kierunku informatyka i ekonometria

Student specjalności analityk rynku nieruchomości zdobywa wiedzę dotyczącą badań ilościowych i jakościowych prowadzonych na rynku nieruchomości z wykorzystaniem narzędzi statystycznych i informatycznych. Poznaje procesy oraz sytuacje na rynku nieruchomości. Uczy się przeprowadzać oraz wspierać działania analityczne i wywodzić z nich wnioski dotyczące wyceny, zarządzania i obrotu nieruchomościami.

profil absolwenta

Absolwent specjalności analityk rynku nieruchomości może pracować jako:

  • rzeczoznawca majątkowy, 
  • zarządca nieruchomości,  
  • pośrednik w obrocie nieruchomościami,
  • doradca w towarzystwach inwestycyjnych, przedsiębiorstwach deweloperskich, urzędach państwowych i samorządowych, bankach, a także w sektorze szeroko pojmowanego doradztwa inwestycyjnego.


Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl