inżynieria oprogramowania*

opis

Specjalność na kierunku informatyka i ekonometria

Student specjalności inżynieria oprogramowania zdobywa wiedzę potrzebną do tworzenia aplikacji informatycznych. Nabywa umiejętności realizacji i weryfikacji komponentów systemów informatycznych zgodnie z ich specyfikacją, administrowania średniej wielkości systemami informatycznymi oraz praktycznego posługiwania się narzędziami informatycznymi i programowania. Poznaje podstawowe zjawiska mikro – i makroekonomiczne. 

profil absolwenta

Absolwent specjalności inżynieria oprogramowania jest przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach, instytucjach i administracji na stanowiskach wymagających wiedzy i umiejętności dotyczących efektywnych zastosowań metod oraz technicznych i programowych środków informatyki. Absolwenci mogą pracować m.in. na stanowiskach:

  • programista;
  • projektant programista;
  • projektant i programista baz danych;
  • analityk systemowy;
  • grafik komputerowy,
  • operator oraz prowadzący serwis systemów informatycznych,
  • projektant stron WWW.

 Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl