moduł międzynarodowy*

opis

Specjalność na kierunku ekonomia

Absolwent posiada bardzo dobre rozeznanie z zakresu problematyki międzynarodowej rachunkowości, bankowości, ekonomiki i organizacji handlu zagranicznego oraz bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Ponadto posiada umiejętności pozwalające na analizę gospodarki narodowej w różnych odmianach gospodarki rynkowej.

Potrafi dostrzec zależności przyczynowo-skutkowe w skali mikro- i makroekonomicznej w gospodarce otwartej, jest świadomy problemów pojawiających się w codziennej praktyce gospodarczej, zarówno w obrocie krajowym, jak i międzynarodowym.
 

 

profil absolwenta

Absolwent modułu międzynarodowego jest przygotowany do współtworzenia projektów, raportów oraz zbierania i selekcjonowania informacji niezbędnych dla decydentów. Student kończący moduł międzynarodowy posiada podstawowe kwalifikacje pozwalające na podjęcie pracy w różnych sektorach rynku.
 Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl